سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

30 هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران در شهرکهای صنعتی مازندران واگذار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

30 هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران در شهرکهای صنعتی مازندران واگذار شد

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه مازندران به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ، عباسعلی وفایی نژاد گفت:واگذاری زمین در شهرکها و نواحي صنعتی ، با هدف جذب سرمایه گذار و ارتقاء سطح تولید و ایجاد اشتغال در استان انجام می شود .
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اظهار داشت:در 6 ماهه نخست سالجاری 30 هکتار زمین صنعتی به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرکها و نواحي صنعتی استان واگذار شده است .
وفایی نژاد اظهارداشت:بمنظور حمایت از بخش صنعت و تولید ، سرمایه گذارانی که از تاریخ عقد قرارداد و در مدت معین ، نسبت به ساخت و بهره برداری واحد تولیدی اقدام نمایند ، از تخفیفات و مشوقات ویژه اين شرکت ، بهره مند خواهند شد .
وفایی نژاد با تأکید بر اینکه قرارداد واحدهای صنعتی راکد ، فسخ و زمین اينگونه واحدها در شهرکها و نواحي صنعتی بازپس گرفته می شودخاطر نشان کرد:شرکت شهركهاي صنعتي همواره بدنبال جذب سرمایه گذار ، تقویت واحدهای تولیدی و صنعتي و افزایش تولید و اشتغال در سطح استان بوده و با فسخ قرارداد زمینهای راکد و غیر فعال ، بستر را برای حضور سرمایه گذاران جدید در شهرکها و نواحي صنعتي فراهم می کند .
وی اظهار داشت:زیرساختها در شهرکها و نواحي صنعتی استان فراهم بوده و سرمایه گذاران واحدهای تولیدی و صنعتی ، با استفاده از خدمات اين شرکت در شهرکهـا و نواحي صنعتی شامل آب ، برق ، گاز ، مخابرات و جاده دسترسی ، مي توانند در تولید و رشد صنعت استان نقش مؤثري را ایفا نمایند .
وفايي نژاد افزود:در 6 ماهه نخست سالجاری 30 هکتار زمین به سرمایه گذاران واگذار شد و این در حالی صورت گرفته که در 6 ماهه نخست سال گذشته ، 17 هکتار زمین صنعتی واگذار شده است که بیش از 50  درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است .
وی بیشترین زمین واگذار شده برای سرمایه گذاری را در شهرکهای صنعتی بابلسر ، جویبار ، سلمانشهر ، لاله آباد بابل و رستم کلا قائمشهر عنوان نمود .