رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

30 مدرسه در فریدونکنار تحت پوشش اسکان مسافران تابستانی قرار گرفت - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

30 مدرسه در فریدونکنار تحت پوشش اسکان مسافران تابستانی قرار گرفت

30 مدرسه در فریدونکنار تحت پوشش اسکان مسافران تابستانی قرار گرفت


مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: 30 مدرسه در این شهرستان ساحلی تحت پوشش اسکان مسافران تابستانی قرار گرفته است.

30 مدرسه در فریدونکنار تحت پوشش اسکان مسافران تابستانی قرار گرفت

عظیم اسماعیل زاده دوشنبه شب در جلسه ستاد اسکان فریدونکنار اظهار کرد: این تعداد از مدارس دارای 200 کلاس درس است که برای پذیرش و اسکان مسافران در تابستان 94 تجهیز شده است.

وی اظهارداشت: دو نوع کلاس با کیفیت های الف و ب برای پذیرش 60 هزار نفرروز مهمان در شهرستان فریدونکنار در نظر گرفته شده است

.وی افزود: در ایام تابستان به دلیل اینکه زمان بیشتری نسبت به ایام عید داریم، از لحاظ ظرفیت اماکن اختصاص یافته به اسکان فرهنگیان محدودیتی نیست و حتی در ایام پرتردد نیز مدارس ظرفیت کافی برای اسکان فرهنگیان خواهند داشت.

اسماعیل زاده با اشاره به برخی کمبودهای موجود بیان کرد: برای اینکه اسکان کیفی تری داشته باشیم، کمبود امکانات در ستاد اسکان تا حد زیادی مرتفع شده و بقیه نیز در طول مدت اسکان به مرور برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه های آموزشی دراولویت است ؛ افزود:با برنامه ریزی مناسب باید به گونه ای عمل کرد که اسکان تابستانه به برنامه های آموزشی و اوقات فراغت مدارس و دانش آموزان لطمه ای وارد نکند.

اسماعیل زاده به ساحلی بودن شهرستان و قرار داشتن برخی از مدارس در نزدیکی ساحل دریا اشاره و بیان کرد: رعایت شئونات اسلامی توسط مسافرین از خواسته های مهم است که باید تمهیدات لازم در این باره اندیشیده شود.

وی در پایان خواستار استفاده از توان و ظرفیت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان به منظور در اختیار گذاشتن بروشورهایی برای معرفی هر چه بیشتر جاذبه های فرهنگی، طبیعی و مذهبی منطقه شد.