سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

3 میلیارد تومان برای ساماندهی گلزار شهدای مازندران اختصاص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

3 میلیارد تومان برای ساماندهی گلزار شهدای مازندران اختصاص یافت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران گفت: در سال‌جاری بیش از 3 میلیارد تومان برای ساماندهی گلزار شهدا اختصاص یافته‌است.

3 میلیارد تومان برای ساماندهی گلزار شهدای مازندران اختصاص یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسن خیریان‌پور عصر امروز در مراسم روز شهید در استان مازندران که با حضور خانواده‌های شهدا در سالن برنامه‌ریزی استانداری مازندران برگزار شد، با اعلام اینکه امروز نظام جمهوری اسلامی ایران همه دستاوردهای خویش را مدیون شهدا است، افزود: اگر ایثارگری شهدا در دوران دفاع مقدس و پس از آن نبود امروز ایران اسلامی اینگونه با اقتدار در سطح جهان اثرگذار نبود.

وی با اعلام اینکه برگزاری مراسم تکریم از خانواده‌ شهدا تنها با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا برگزار می‌شود، اظهار کرد: اهداف شهدا بسیار والاتر و بالاتر از چیزی است که در حال حاضر درک می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران با بیان اینکه باید اقدامات شهدا و ایثارگران را به خوبی معرفی کنیم، اضافه کرد: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران توجه به فرهنگ شهادت و ایثارگری است و باید همه در این راه تلاش کنیم.

وی به اقدامات انجام شده برای ساماندهی گلزار شهدا در مازندران اشاره کرد و افزود: در سال‌جاری بیش از 3 میلیارد تومان برای ساماندهی گلزار شهدا اختصاص یافت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران نیز در این مراسم گفت: در مراسم تقدیر از خانواده شهدا در خدمت جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگر استان مازندران هستیم.

عباسعلی رضایی با اشاره به اینکه تکریم از 22 مادر شهید مفقودالاجسد، 22 همسر شهید، 22 دختر شهید، 10 مادر سه شهید و 11 خانواده کارمند شهید در این هفته انجام می‌شود،اظهار کرد: همچنین 10 نفر از مدیرانی که در اجرای برنامه‌های بنیاد شهید همکاری بیشتری با این ارگان داشتند نیز تجلیل می‌شود.