سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

3 مازندرانی در رقابت‌های جهانی کیک بوکسینگ به میدان می‌روند - نمایش محتوای خبر

 

 

3 مازندرانی در رقابت‌های جهانی کیک بوکسینگ به میدان می‌روند

علیرضا قلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در این مسابقات تیم ملی کیک بوکسینگ رزمی جوانان کشورمان با هفت ورزشکار و دو مربی به چک اعزام می‌شود که سه ملی‌پوش و یک مربی از مازندران در ایت تیم حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه برای حضور در این مسابقات اعضای تیم ملی‌ کیک بوکسینگ کشورمان تهران را به مقصد پراگ ترک کردند، افزود: ملی‌پوشان برای حضور در این پیکارها تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشتند و برای کسب مدال از شانس زیادی برخوردار هستند.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی مازندران با بیان اینکه این رقابت‌ها محک خوبی برای ملی‌پوشان کشورمان محسوب می‌شود، ابراز داشت: مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی جوانان جهان از 20 تا 25 آبان ماه به میزبانی شهر پراگ برگزار می‌شود.

قلی‌زاده درباره ملی‌پوشان مازندرانی کیک بوکسینگ در رقابت‌های جهانی چک گفت: امیرحسین اکبری، کمیل شریفی و علی علیپور به عنوان سه ورزشکار مازندرانی در این مسابقات حضور دارند.

وی در پایان افزود: در این پیکارها علی اکبری به عنوان مربی از مازندران در کنار هادی چگینی سرمربی تیم ملی هدایت ملی‌پوشان کیک بوکسینگ کشورمان را بر عهده دارد.