جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

3 حرم مطهر اهل‌بیت (ع) از خطوط قرمز ایران هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

3 حرم مطهر اهل‌بیت (ع) از خطوط قرمز ایران هستند

مشاور عالی فرماندهی سپاه قدس گفت: سه حرم مطهر اهل‌بیت (ع) در عراق از خطوط قرمز ایران هستند.

3 حرم مطهر اهل‌بیت (ع) از خطوط قرمز ایران هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سردار حسن کریم‌پور در حاشیه سومین یادواره سرداران و 154 شهید بسیجی و ورزشکار این شهرستان در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت امنیت در مناطق مرزی کشور جهت اعزام کاروان اربعین، اظهار کرد: برای جمهوری اسلامی ایران در داخل مرزها و خارج آن دو خط قرمز وجود دارد.

وی افزود: یک خط قرمز جمهوری اسلامی ایران مربوط به مرزهای کشور و تمامیت ارضی است که هم‌اکنون فرماندهان و نیروهای خدوم نظامی، انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش در حال دفاع از آن در مقابل دشمنان هستند.

مشاور عالی فرماندهی سپاه قدس با اشاره به اینکه اگر دشمنان به مرز 40 کیلومتری کشورمان برسند مستقیم وارد عمل می‌شویم، تصریح کرد: برخی ادعاها مبنی بر قرار گرفتن گروهک تروریستی داعش در این محدوده کذب است.

این مسئول بیان کرد: خط قرمز دوم ایران اسلامی سه حرم شریف امام علی (ع)، امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) است.

کریم‌پور با اعلام اینکه اگر دشمنان به این سه حرم مطهر و مزار شریف نزدیک شوند دست به دفاع از آنها می‌زنیم، متذکر شد: همان‎گونه که در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) وارد عمل شده و دست به دفاع زدیم در مقابل تهدید این اماکن مذهبی و دینی و نزدیک شدن به 40 کیلومتری آن جان خود را به کف گرفته و با قدرت دفاع می‌کنیم.