رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

269 بار طرح جمع‌آوری متکدیان در شرق مازندران اجرا شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

269 بار طرح جمع‌آوری متکدیان در شرق مازندران اجرا شد

269 بار طرح جمع‌آوری متکدیان در شرق مازندران اجرا شد


مسئول مرکز ساماندهی متکدیان شرق مازندران گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 269 بار طرح جمع‌آوری متکدیان در سطح شهر انجام گرفت.

269 بار طرح جمع‌آوری متکدیان در شرق مازندران اجرا شد

مهدی عرب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اجرای  طرح ساماندهی متکدیان از سال 90 در شهرستان ساری، اظهار داشت: با اجرای این طرح دیگر همچون گذشته شاهد حضور متکدیان در سطح شهر نیستم.

وی  با بیان اینکه پس از انجام هر عملیات تنها تعداد افراد مشخصی دستگیر می‌شوند و همین 30 نفر بیشترین مشکلات را برای ما به وجود می‌آورند، افزود: این افراد کارتن خواب و معتاد هستند و هیچ مرکزی هم آنها را پذیرش نمی‌کند.

مسئول مرکز ساماندهی متکدیان شرق مازندران با اشاره به همکاری خوب مدیرکل امور اجتماعی استانداری و مدیرکل بهزیستی مازندران در اجرای هرچه بهتر طرح جمع‌آوری متکدیان، تصریح کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 269 بار طرح جمع‌آوری متکدیان در سطح شهر انجام گرفت.

عرب با بیان اینکه در این طرح 317 نفر زن و 314 مرد دستگیر شدند، ادامه داد: 291 نفر از این افراد، برای نخستین‌بار دستگیر می‌شدند و سابقه دستگیری قبلی نداشتند.

وی اذعان داشت: 170 نفر از این متکدیان زیرپوشش کمیته امداد شهرستان ساری و استان قرار داشتند.

این مسئول با بیان اینکه در طول سال‌جاری 43 مورد سبد غذایی تحویل خانواده‌های نیازمندان شد، گفت: هفت نفر از متکدیان غیر ایرانی بودند که به دفتر اتباع ارجاع داده شدند.