جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

251 مددجوی کمیته امداد جویبار خدمات مشاوره ای دریافت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

251 مددجوی کمیته امداد جویبار خدمات مشاوره ای دریافت کردند

ابوالحسن رنجبرˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ارائه خدمات مشاوره ای برای خروج از بحران های روحی ، عاطفی ، اجتماعی و دیگر موارد از جمله وظایف این نهاد نام برد .

وی اضافه کرد : از جمله خدمات مشاوره ای ارائه شده انجام مشاوره راهنمایی فردی با 107 نفر از اعضای خانواده های تحت حمایت درزمینه رفع مشکلات روحی، روانی، اجتماعی، آموزشی، تحصیلی، شغلی، خانوادگی، قبل از ازدواج است .

مدیر کمیته امداد امام جویبار ادامه داد: برگزاری سه جلسه راهنمایی گروهی با حضور 75 نفر،جلسه مشاور گروهی با حضور 17 زوج جوان و آموزش درباره موضوع تاثیر ازدواج بر سلامت روانی فرد و اجتماع روش های ارتباطی صحیح برای رضایت زوجین ازیکدیگر از جمله خدمات ارائه شده در حوزه مشاوره است .

وی مبلغ کمکهای مالی پرداختی به نیازمندان جویبار در سه ماهه نخست امسال را حدود 30 میلیون ریال برشمرد و افزود: در این مدت برای بهسازی و تعمیرات چهار واحد مسکونی مددجویان 25 میلیون ریال اعتبار صرف شد .

مدیر کمیته امداد جویبار گفت: اهدای یک قطعه زمین بمساحت 278 متر مربع و ارزش 278 میلیون ریال و 400 متر مربع زمین نیز به ارزش 800 میلیون ریال به ایتام تحت پوشش این نهاد توسط خیران از اقداماتی است که امسال انجام شد .