سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

25 درصد اعضای تیم ملی ووشو، ورزشکاران مازندرانی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

25 درصد اعضای تیم ملی ووشو، ورزشکاران مازندرانی هستند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: 25 درصد از اعضای تیم ملی ووشو در رده‌های مختلف را ورزشکاران مازندرانی تشکیل می‌دهند، گفت: این آمار از سوی مسئولان هیئت ووشو مازندران اعلام شده که نشان از کار و تلاش مربیان در رده‌های مختلف دارد.

25 درصد اعضای تیم ملی ووشو، ورزشکاران مازندرانی هستند

حبیب حسین‌زادگان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به اینکه مازندران مهد ورزش در رشته‌های مختلف است، اظهار کرد: ورزشکاران زیادی از این استان هر‌ساله در میادین متعدد جهانی، بین‌المللی و آسیایی خوش می‌درخشند.

وی با اعلام اینکه ورزشکاران این استان افراد متدین و معتقدی هستند که به مبانی اسلامی و دینی پایبندی دارند، افزود: امروزه ورزشکاران با درک درست شرایط همیشه در صحنه بوده و در میادین مختلف با جدیت و تلاش همه جانبه به دنبال به اهتزاز در آوردن پرچم کشورمان هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ورزشکاران با روحیه بسیجی در حال رویارویی با رقبا در میادین مختلف هستند، گفت: مسئولان اجرایی، مربیان و پیشکسوتان باید از لحاظ روحی و روانی بر روی ورزشکاران اثر مثبت داشته باشند.

حسین‌زادگان با اشاره به بازگشت صدیقه دریایی ووشوکار طلایی مازندران از رقابت‌های جهانی اندونزی که به تازگی این مهم اتفاق افتاد، بیان کرد: رشته ورزشی ووشو یکی از رشته‌های مهم و مدال‌آور در مازندران است که مسئولان آن به صورت جدی مشغول پرورش استعدادها هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تاکید بر تلاش مسئولان ورزشی در حوزه قهرمانی و پهلوانی خاطرنشان کرد: صدیقه دریایی ووشوکار جهانی مدال‌آور مازندران که از شهرستان آمل راهی مسابقات شد طلای ارزشمند خود را تقدیم رهبر انقلاب و شهدا کرد که این مهم نشان از جایگاه‌ ویژه معرفتی و دینی ورزشکاران دارد هر چند مسئولان این رشته در زمینه فرهنگی خوب عمل کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه ورزشکاران بر مبانی اسلامی بسیار معتقد هستند و بر مبنای اسلام، گفتمان و اصول انقلاب اسلامی حرکت دارند، ادامه داد: با توجه به حضور ورزشکاران مازندرانی در رشته‌های مختلف در اردوهای تیم ملی سعی دارم جهت حمایت و افزایش روحیه در بین ملی‌پوشان حاضر در اردوی تیم ملی حاضر شوند و به مسئولان هیئت‌های ورزشی تاکید دارم تا زمینه‌هایی برای حضور و بازدید از ورزشکاران مازندرانی حاضر در اردوهای تیم ملی را قبل از اعزام به مسابقات فراهم کنند تا باعث ایجاد روحیه مضاعف شود.

حسین‌زادگان با تاکید بر اینکه 25 درصد از اعضای تیم ملی ووشو در رده‌های مختلف را ورزشکاران مازندرانی تشکیل می‌دهند، گفت: این آمار از سوی مسئولان هیئت ووشو مازندران اعلام شده که نشان از کار و تلاش مربیان در رده‌های مختلف دارد.