سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

240تن سیب وپرتقال سهمیه شب عید آمل تامین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

240تن سیب وپرتقال سهمیه شب عید آمل تامین شد

عباسعلی زمانیˈ روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: این مقدار سیب و پرتقال از 25 اسفند توسط مباشران توزیع زیر نظر اداره بازرگانی در چهار مرکز توزیع سطح شهر آمل که از سوی شهرداری این شهر تعیین شده، توزیع خواهد شد.

وی افزود: البته قیمت سیب و پرتقال های سهمیه ای شهرستان بزودی و پیش از آغاز توزیع آن از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام خواهد شد.

رئیس اداره بازرگانی آمل با بیان اینکه برای رفاه حال شهروندان حدود 80 تن گوشت مرغ به قیمت چهار هزار و 800 تومان برای مصرف کننده در قالب مرحله سوم در این شهرستان در هفته آینده توزیع خواهد شد، گفت: در دو مرحله گذشته نیز 150تن گوشت مرغ از سوی عاملان فروش و فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ شهرستان توزیع شد.

زمانی اضافه کرد: علاوه بر این، در نمایشگاه فروش بهاره شهرستان نیز از سوی یکی از کشتارگاه های شهرستان، مرغ موردنیاز به قیمت مصوب چهارهزار و 800 تومان توزیع می شود.

وی همچنین از فعال شدن 20 واحد صنفی شهرستان آمل برای توزیع کالاهای مشمول سبدغذایی خانوارها با هماهنگی اتحادیه های زیرپوشش مجمع امورصنفی این شهرستان در روزهای آینده خبر داد و گفت: کالاهای قابل عرضه خانوارها در این واحدها با نصب پارچه های فروش فوق العاده و تخفیف 20درصدی به شهروندان اطلاع داده خواهد شد.

رئیس اداره بازرگانی آمل به توزیع مستقیم گوشت قرمز و گرم سیستان و بلوچستان در این شهرستان در هفته آینده اشاره کرد و افزود: 30تن گوشت گرم با قیمت هرکیلو 22 هزار تومان بر اساس سهیمه در آمل توزیع خواهد شد.

شهرستان آمل حدود 400هزارنفرجمعیت دارد واز شهرستان های گردشگر پذیر در ایام نوروز محسوب می شود.