سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

24 نفر در دریای مازندران غرق شدند/ غرق شدن 2 خواهر در دریای سرخرود - نمایش محتوای خبر

 

 

24 نفر در دریای مازندران غرق شدند/ غرق شدن 2 خواهر در دریای سرخرود

مدیرکل امور اجتماعی مازندران با بیان اینکه 24 نفر از شروع طرح دریا در مازندران غرق شده‌اند، گفت: دو خواهر دیروز در طرح‌های خصوصی در سرخرود محمودآباد غرق شده‌اند.

24 نفر در دریای مازندران غرق شدند/ غرق شدن 2 خواهر در دریای سرخرود

عیسی قاسمی‌طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار کرد: از شروع طرح دریا تاکنون 24 نفر در دریای مازندران غرق شده‌اند.

وی با بیان اینکه تعداد 11 نفر در مناطق شنا ممنوع غرق شده‌اند، تأکید کرد: مسافران و مردم از شنا در مناطق حادثه‌خیز پرهیز کنند.

مدیرکل امور اجتماعی مازندران با اعلام اینکه غروب روز گذشته دو خواهر در ساحل سرخ‌رود در محدوده طرح خصوصی غرق شده‌اند، تصریح کرد: از 24 نفر غرق شده 21 نفر آقا و سه نفر از بانوان هستند.

قاسمی‌طوسی تعداد طرح‌های دریا در استان را 95 طرح اعلام کرد و افزود: با کارشناسی‌های دقیق در تمام سواحل استان در طرح دریا 341 نقطه حادثه‌خیز شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه حدود 900 ناجی غریق در این نقاط پر خطر مستقر شده‌اند، خاطرنشان کرد: طرح‌های سالم‌سازی دریا با جدیت در حال انجام است.

مدیرکل امور اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه حقوق خرداد ماه ناجیان غریق واریز شده است، گفت: واریز حقوق ناجیان از منابع استانی بوده است.