جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

24میلیارد ریال صرف ساخت وبهسازی مساجد مازندران می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

24میلیارد ریال صرف ساخت وبهسازی مساجد مازندران می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ˈستار علیزاده ˈ روز یکشنبه در ششمین جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امورخیریه مازندران در محل بقعه ناصرالحق آمل افزود: این میزان اعتبار برای بهسازی، ساخت و امورات مربوط به دو هزار و 80 مسجد استان اختصاص داده خواهد شد.

وی افزود: هم اکنون تعداد 190 طرح عمرانی در حوزه بقاع و 20 پروژه عمرانی در حوزه موقوفات مازندران توسط اداره کل اوقاف وامورخیریه مازندران در دست اجرا است.

مدیرکل اوقاف وامورخیریه مازندران تصریح کرد: این اداره کل به منظور ابرازهمدردی با مردم مناطق برف زده غرب مازندران تعداد 6 هزار بطری آب معدنی، 5 هزار قرص نان و هزار بسته خرما با 150 میلیون ریال ارسال کرد.

حجت الاسلام علیزاده در بخش دیگری از سخنان خود در این جلسه تکمیل طرح توسعه وبازسازی بقعه تاریخی ناصرالحق آمل را یکی از طرح های مهم یک سال اخیر اداره کل اوقاف وامورخیریه مازندران دانست وتصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که این توفیق را داد تا یکی از خواسته های مقام معظم رهبری مبنی بر مرمت و بازسازی بقعه ناصرالحق آمل اجرایی و شاهد بهره برداری باشکوه آن بودیم.

وی تصریح کرد: یکی از رسالت های مهم مسئولان ومتولیان امور اوقاف ، عمل به اجرای نیات واقفان و احیای سنت حسنه وقف در جامعه است.