رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

22 شهرستان استان مازندران به سیستم پایش تصویری مجهز می شوند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

22 شهرستان استان مازندران به سیستم پایش تصویری مجهز می شوند

22 شهرستان استان مازندران به سیستم پایش تصویری مجهز می شوند


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که نقاط حساس 22 شهرستان این استان به سیستم پایش تصویری مجهز می شوند.

22 شهرستان استان مازندران به سیستم پایش تصویری مجهز می شوند

علی یونسی روزسه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: یکی از پیش بینی های مراقبت نرم که در بیشتر کشورها نیز مرسوم است، تجهیز برخی مبادی و نقاط حساس به دوربین است.

وی تصریح کرد: نقاط حساس در 22 شهرستان مازندران شناسایی شده و در آنها دوربین برای اجرای طرح پایش تصویری نصب خواهد شد.

یونسی در ادامه از آغاز اجرای این طرح در شهرستان نور و چالوس خبر داد و گفت: عملیات نصب دوربین در این دو شهرستان در حال اتمام است و شهرداری های هر شهرستان باید در زمینه تامین هزینه تجهیز شهرستان به دوربین همکاری داشته باشند و بقیه نیازها در این خصوص نیز از سوی استانداری تامین می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران تاکید کرد: در هر شهرستان امکان دارد 10 تا 15 نقطه اصلی و حساس دوربین برای اجرای طرح پایش تصویری نصب شود.

یونسی در عین حال امنیت حاکم بر استان را کم نظیر دانست و گفت: هیچ مشکل امنیتی در سراسر استان وجود ندارد و اشراف کامل وجود دارد و در حوزه آسیب های اجتماعی نیز اقدامات اساسی در حال انجام است.

معاون استاندار مازندران در ادامه با اشاره به اراده مسوولان استان برای برخورد جدی با تصرف اراضی کشاورزی و ملی و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، گفت: مسوولان استان از استانداری گرفته تا دادگستری و نیروی انتظامی و شورای تامین تصمیم جدی دارند که اجازه ندهند ساخت و سازهای غیرمجاز ادامه یابد.

وی در ادامه از مردم درخواست کرد با دادن اطلاعات به مسوولان در جلوگیری از تصرف اراضی و ساخت و سازهای غیرمجاز همکاری کنند.

یونسی همچنین گفت: تعدادی احکام قلع و قمع از قبل وجود داشت که اجرا نشده بود، اکنون همه این احکام با جدیت در حال اجرا است و از این پس نیز اجازه داده نمی شود که ساخت و ساز غیرقانونی صورت گیرد و احکام قلع و قمع با جدیت اجرا می شود.