جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

210 کیلومتر از راههای اصلی و فرعی مازندران روکش آسفالت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

210 کیلومتر از راههای اصلی و فرعی مازندران روکش آسفالت شد

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری محورهای استان خبر داد و افزود : بیش از 210 کیلومتر از راههای اصلی و فرعی این استان روکش آسفالت شده اند.

210 کیلومتر از راههای اصلی و فرعی مازندران روکش آسفالت شد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران علی محمدزاده ضمن اعلام این مطلب افزود: به دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیتهای گسترده ای در زمینه ترمیم و لکه گیری روکش آسفالتهای محورهای ارتباطی این استان توسط راه و شهرسازی مازندران انجام شده است.
وی اظهار داشت: از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در سطح محور های ارتباطی استان به اجر در آمد.
مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران ادامه داد: راه ساخته شده و تحت بهره برداری با گذشت زمان و با توجه به شرایط جوی و طبیعی ، حجم آمد و شد، بار محوری وارده و مشخصات فنی و اجرائی اولیه، به تدریج فرسوده و خرابی هایی در آن پدید می آید. بنابراین ضرورت دارد با آغاز بهره برداری از هر راهی عملیات نگهداری نیز بصورت مستمر در تمام مدت بهره برداری به انجام رسد تا ضمن افزایش عمر راه از متلاشی شدن راه جلوگیری شود.
وی در خصوص اجرای عملیات روکش آسفالت در محورهای استان خاطر نشان ساخت : محورهای ارتباطی هراز ، ساوکوه ، نور _ چمستان _ آمل ، بابل _ آمل ، بهشهر _ زاغمرز ، تنکابن _ چالوس ، کلاردشت _ عباس اباد از جمله محورهایی هستند که عملیات روکش آسفالت در آنها انجام شده است.
مازندران بیش از 10 هزار کیلومتر راه دارد.