رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

21 کاراته کا مازندران به مسابقات ترکیه اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

21 کاراته کا مازندران به مسابقات ترکیه اعزام شدند

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رضازاده بعد از ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: این تیم به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی اروپا و کاپ جهانی عازم ترکیه شدند.

وی گفت: تیم اعزامی مازندران با 21 کاراته کا که 14 نفر مرد و 7 نفر زن هستند به پنجمین دوره این رقابتها که روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه هفته جاری وهفته آینده در ترکیه برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

وی افزود: تیم منتخب مازندران در ابتدا با بیش از 100 کاراته کار اردوی بلند مدت خود را از حدود 4ماه قبل در شهرستان آمل آغاز و در نهایت 21 نفره مردان وزنان در سه رده سنی انتخاب شدند.

سرمربی تیم شوتوکان کاراته مازندران ادامه داد: در این مدت تمرین های خوبی با حضور همه کاراته کا در دو بخش کاتا وکمیته انفرادی وتیمی برگزار و اعضای تیم منتخب استان با رسیدن به آمادگی لازم برای درخشش در این رقابتها آماده هستند.

رضا زاده با بیان اینکه تیم منتخب شوتوکان کاراته مازندران برای نخستین بار در رقابتهای برون مرزی در این تورنمنت شرکت می کند و با نفرات اعزامی امیدوار به کسب درخشش است، تصریح کرد: متاسفانه از تیم های شرکت کننده در این رقابتها هیچ شناختی نداریم اما با نفراتی که در تیم هستند، برای کسب نشان انفرادی امیدوار هستم.

وی از حمایت نکردن اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل به عنوان متولی ورزش این شهرستان که بیشتر اعضای تیم منتخب از این شهرستان هستند، انتقاد کرد وگفت: برای حمایت مالی از اعضای تیم مجبور شدیم از برخی دستگاه های دیگر شهرستان نیز درخواست کمک کنیم که متاسفانه همه آنها جواب منفی دادند.

وی درعین حال یادآورشد: تیم منتخب مازندران در حالی به مسابقات کاپ جهانی در ترکیه اعزام شد که اعزای تیم با هزینه های شخصی و با هدف افتخارآفرینی برای کشور شرکت خواهند کرد.