سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

201 نفر در محور سوادکوه دچار سانحه رانندگی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

201 نفر در محور سوادکوه دچار سانحه رانندگی شدند

جهانگیر آذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه به برنامه‌ریزی و هماهنگی جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه برای میزبانی از مسافران و مهمانان محور سوادکوه خبر داد و گفت: پنج پایگاه امدادی و سه ایستگاه سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه در ایام تعطیلات به ارائه خدمات امدادی اقدام کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه به بیان گزارش فعالیت‌های واحد امداد جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه از 26 اسفند ماه سال 92 تا هشت فروردین سال 93 پرداخت و افزود: تعداد 32 فقره تصادف در مدت 11 روز انتهای سال گذشته و آغاز سال جدید در محور سوادکوه رخ داده است که با حضور امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه بوده است.

وی از مصدومیت 104 نفر در تصادفات محور سوادکوه برای مدت 11 روز انتها ی سال گذشته تاکنون اشاره و خاطرنشان کرد: 201 نفر در تصادفات محور سوادکوه دچار حادثه شدند که 104 نفر دچار مصدومیت و 52 نفر از مصدومان در صحنه تصادف درمان سرپایی شدند و 25 نفر به بیمارستان انتقال پیدا کردند.

آذری از به‌کارگیری ست نجات برای خارج کردن 6 مصدوم از داخل خودروها خبر داد و تصریح کرد: 111 نفر از بیماران در مدت 11 روز به پایگاه‌های امدادی مراجعه کردند.

عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سوادکوه از اسکان 71 نفر از مسافران در پایگاه‌های جمعیت هلال احمر سوادکوه خبر داد و گفت: هفت اعزام به دلیل بیماری قلبی و مسمومیت و سایر موارد توسط هلال احمر انجام شده است.