جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

200 دانش‌آموز دختر آملی به اردوی راهیان نور اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

200 دانش‌آموز دختر آملی به اردوی راهیان نور اعزام شدند

مدیر آموزش و پرورش آمل گفت: 200 دانش‌آموز دختر مقطع متوسطه این شهرستان به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

200 دانش‌آموز دختر آملی به اردوی راهیان نور اعزام شدند

حمید محمدنسب ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، گفت: اردوی راهیان نور باعث ایجاد نشاط روحی و معنوی در دانش‌آموزان می‌شود که می‌تواند بسیار در زندگی شخصی و اجتماعی آنها موثر باشد.

وی افزود: مشاهده نزدیک مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور که خاک آن با خون شهدای زیادی آمیخته شده‌است باعث می‌شود تا نسل جوان و نوجوانان کشورمان بیشتر با فرهنگ شهید و شهادت آشنا شده و درک کنند که برای امنیت، اقتدار، عظمت و عزت ایران اسلامی زحمت‌های زیادی کشیده شده‌است.

مدیر آموزش و پرورش آمل با تاکید بر اینکه تاکنون در این شهرستان دانش‌آموزان و فرهنگیان زیادی به مناطق عملیاتی در قالب اردوی راهیان نور اعزام شدند، تصریح کرد: صبح امروز هم هفتمین مرحله از اعزام راهیان نور دانش‌آموزی در شهرستان آمل انجام شد که با استقبال مسئولان شهری و والدین دانش‌آموزان، تعداد 200 نفر از دانش‌آموزان دختر حرکت معنوی خود به سوی مناطق عملیاتی جنوب را از حسینیه ثارالله سپاه ناحیه آمل آغاز کردند.

محمدنسب ادامه داد: طی روزهای گذشته نیز دو مرحله اعزام راهیان نور دانش‌آموزی دیگر در این شهرستان برگزار شد که طی آن در روز 22 بهمن تعداد 400 دانش‌آموز پسر با 40 اتوبوس راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل خاطرنشان کرد: در دیگر اعزام راهیان نور تعداد 160 دانش‌آموز مقطع متوسطه فنی و حرفه‌ای و کاردانش با چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی و اردوی راهیان نور اعزام شدند.

این مسئول گفت: برای اعزام‌های آینده دانش‌آموزان این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب منتظر ابلاغ اداره‌کل آموزش و پرورش استان مازندران هستیم.