سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

20 پروژه راه آمل هفته دولت بهره‌برداری می‌‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

20 پروژه راه آمل هفته دولت بهره‌برداری می‌‌شود

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل با اعلام اینکه 20 پروژه عمرانی راه و شهرسازی در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: برای عملیاتی‌شدن پروژه‌ها در این شهرستان، اعتباری بیش از 25 میلیارد ریال اختصاص یافت.

20 پروژه راه آمل هفته دولت بهره‌برداری می‌‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، قاسم رمضانی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های هفته دولت در بخش راه روستایی، بیان کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای نمایش توانمندی و دستاوردهای دستگاه‌ها و نهادهای دولتی است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با اعلام اینکه 20 پروژه عمرانی راه و شهرسازی این شهرستان امسال در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: برای عملیاتی‌شدن پروژه‌ها اعتباری بیش از 25 میلیارد ریال اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه بخشی از اعتبارات پروژه‌های راه و شهرسازی از محل ماده 180 بوده است، یادآور شد: 15 کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان در هفته گرامیداشت دولت بهسازی و آسفالت شده است.

رمضانی با اعلام اینکه بر اساس کمبود اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام در بودجه سال‌جاری 39 میلیارد ریال افزایش داشتیم و این مبلغ در کمیته برنامه‌ریزی به تصویب رسید، خاطرنشان کرد: این اعتبارات برای 50 پروژه بهسازی، روکش آسفالت، آسفالت و دیوارکشی لحاط شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل در پایان با اشاره به اینکه 25 روستای بخش لاریجان، مرکزی، دابودشت و امام‌زاده عبدالله از اعتبارات حوزه راه و شهرسازی آمل ‌برخوردار می‌شوند، گفت: همچنین 200 متر از جاده‌های روستاهای عبدالمناف، پنجاب و نمارستاق در هفته دولت دیوارسازی شده است.