جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

20 محفل انس با قرآن کریم در مازندران برپا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

20 محفل انس با قرآن کریم در مازندران برپا می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همزمان با سی‌ و هشتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم 20 محفل انس با قرآن در بقاع متبرکه استان برپا می‌شود.

20 محفل انس با قرآن کریم در مازندران برپا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حجت‌الاسلام ستار علیزاده صبح امروز در حاشیه سی‌ و هشتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سومین روز این دوره از مسابقات در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام‌زاده ابراهیم (ع) آمل در رشته ترتیل آغاز شده است.

وی با بیان اینکه از بعدازظهر امروز رقابت شرکت‌کنندگان در رشته قرائت قرآن آغاز می‌شود، افزود: بر اساس اعلام داوران، رقابت نزدیکی بین شرکت کنندگان در تمامی رشته‌های قرآنی وجود دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: بیش از 100 شرکت‌کننده در سومین روز این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

این مسئول از برگزاری 20 محفل انس با قرآن کریم همزمان با سی‌ و هشتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران خبر داد و ادامه داد: این محافل قرآنی در مساجد و بقاع متبرکه مازندران برپا می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه با برپایی محافل انس با قرآن کریم فضای استان مازندران به کلام وحی معطر شد، ادامه داد: بزرگ‌ترین رویداد مهم قرآنی استان مازندران از جایگاه و رتبه بالایی بین جامعه قرآنی استان و کشور برخوردار است.