جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

20 خیمه سلامت در بقاع متبرکه شاخص طرح آرامش بهاری مازندران برپا شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

20 خیمه سلامت در بقاع متبرکه شاخص طرح آرامش بهاری مازندران برپا شد

20 خیمه سلامت در بقاع متبرکه شاخص طرح آرامش بهاری مازندران برپا شد


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: 20خیمه سلامت در بقاع متبرکه شاخص مجری طرح نوروزی آرامش بهاری استان برپا شد.

20 خیمه سلامت در بقاع متبرکه شاخص طرح آرامش بهاری مازندران برپا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده روز دوشنبه یادآور شد: طرح نوروزی آرامش بهاری در 240 بقعه و امامزاده استان مازندران در حال اجرا است.

وی با اشاره به برپایی 100 خیمه معرفت امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص مجری طرح نوروزی آرامش بهاری، گفت: بیش از 200 روحانی بومی و اعزامی از قم در این طرح فعالیت می کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از برپایی 20 خیمه سلامت در غرفه های خیمه معرفت خبر داد و بیان داشت: طرح ویزیت رایگان بیماران در بقاع متبرکه شاخص مجری طرح نوروزی آرامش بهاری اجرا می شود.

علیزاده تصریح کرد: در این طرح، پزشکان متخصص و عمومی به ویزیت بیماران در بقاع متبرکه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری می پردازند.

وی با بیان اینکه طرح ویزیت رایگان بیماران از روهای گذشته در مازندران آغاز شد، ادامه داد: این طرح تا پایان طرح آرامش بهاری در مازندران اجرا می شود و مسافران نوروزی می توانند در بقاع متبرکه مجری از خدمات آن بهره گیری کنند.