جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

2 تصادف در بهشهر و هراز 11 مصدوم بر جای گذاشت/ بهادر مولایی وزنه‌بردار تیم ملی در بین مصدومان - نمایش محتوای خبر

 

 

2 تصادف در بهشهر و هراز 11 مصدوم بر جای گذاشت/ بهادر مولایی وزنه‌بردار تیم ملی در بین مصدومان

سخنگوی اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی مازندران از وقوع دو تصادف در جاده هراز و «زیروان» بهشهر خبر داد که منجر به مصدوم شدن 11 نفر شد و بهادر مولایی از وزنه‌برداران کشور نیز در بین مصدومان جاده هراز بوده است.

2 تصادف در بهشهر و هراز 11 مصدوم بر جای گذاشت/ بهادر مولایی وزنه‌بردار تیم ملی در بین مصدومان

ذکریا اشک‌پور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: شب گذشته در ساعت 22:27 دقیقه در بهشهر، بر اثر برخورد کامیون و پراید، پنج نفر مصدوم شدند.

وی اظهار کرد: پس از اعلام گزارش تصادف، دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس بهشهر و رستم‌کلا به محل حادثه اعزام شدند، مصدومان که سه آقا، یک خانم و یک دختر بچه چهار ساله بودند، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: در تصادف دیگری نیز در ساعت 2:37 دقیقه بامداد امروز در منطقه «کلرد» واقع در محور هراز، برخورد خودروهای نیسان، پراید و کامیون ایسوزو 6 مصدوم بر جای گذاشت.

اشک‌پور ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام حادثه، چهار دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس آمل یک، آمل2، آمل3 و «سقرچی» به محل حادثه اعزام شدند، مصدومان که همگی آقا بودند، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

وی در پایان گفت: بهادر مولایی وزنه‌بردار کشور نیز در بین مصدومان این تصادف بوده است.

به گزارش فارس، براساس تماس همکاران خبرگزاری فارس با خانواده بهادر مولایی، او دچار مصدومیت شدید از ناحیه لگن و کتف شده و برادر و پدر او نیز در این حادثه مصدوم شدند.