جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

180 کیلومتر از راه های روستایی مازندران آسفالت شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

180 کیلومتر از راه های روستایی مازندران آسفالت شد

180 کیلومتر از راه های روستایی مازندران آسفالت شد


مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای عملیات بهسازی و آسفالت بیش از 180کیلومتر از راههای روستایی این استان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

180 کیلومتر از راه های روستایی مازندران آسفالت شد

به روز دوشنبه ایرنا به نقل از گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران حیدر نوروزی با بیان این خبرافزود: مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی و تنوع فرآورده های کشاورزی ، مساله راههای مناسب روستایی به منظور حمل ونقل هرچه سریعتر ، آسانتر و در عین حال ارزانترین فرآورده ها به بازار مصرف یکی از اصلی ترین دغدغه های مسوولین استان و این اداره کل می باشد.
وی به مشارکت گسترده روستاییان در خصوص بهسازی و آسفالت راههای روستایی اشاره و تصریح نمود: این اداره کل در سال گذشته ، با مشارکت خوب روستاییان توانست عملیات بهسازی و آسفالت راههای روستایی این استان را به طور گسترده در دستور کار خود قرار داده ، تاجایی که بر اساس ارزیابی صورت گرفته استان برتر در سطح کشور گردید.
نوروزی اظهار داشت : از اول سال جاری تا به امروز ، 80کیلومتر از راههای روستایی این استان با مشارکت مردمی بهسازی و آسفالت شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران یادآور شد : بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در نظر است امسال 200کیلومتر از راههای روستایی مازندران با مشارکت مردمی بهسازی و آسفالت شود.
وی خاطر نشان ساخت : خوشبختانه با برنامه ریزی صورت گرفته و تلاش همه مسوولین ذیربط و همچنین تامین اعتبار مناسب تا به امروز نیز توانستیم از محل اعتبارات دولتی بیش از 100 کیلومتر بهسازی و آسفالت را در راههای روستایی این استان به اجرا در بیاوریم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ضمن اعلام رضایت کامل مدیران وزارت راه و شهرسازی از عملکرد این اداره کل در حوزه بهسازی و آسفالت راههای روستایی اظهار داشت: با همت همه کارشناسان و مدیران این اداره کل ، پس از بازدید تیم اعزامی از نهاد ریاست جمهوری و دفتر مناطق محروم از پروژه های عمرانی در حوزه روستایی و اعلام نتیجه ، این اداره کل موفق شد در بین هشت دستگاه اجرایی در خصوص عملکرد در حوزه روستایی رتبه اول را کسب نماید.
مازندران بیش از 10 هزار کیلومتر راه دارد.