جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

18 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

18 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا شد

18 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا شد


معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 18 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در استان برپا شد.

18 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا شد

حجت‌الاسلام مسعود قربانی در گفت‌وگو با ما با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی در 250 بقعه و امام‌زاده مازندران، اظهار کرد: محافل انس با قرآن کریم با حضور قاریان استانی، کشوری و بین‌المللی در بقاع متبرکه استان در حال اجراست.

وی برگزاری محافل انس با قرآن کریم را یکی ویژه برنامه‌های طرح طرح ضیافت الهی دانست و بیان کرد: محافل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برتر استانی، شهرستانی و مربیان طرح تربیت حافظان قرآن کریم در بقاع متبرکه شاخص مجری طرح ضیافت‌الهی در حال برپایی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران به حضور قاری مصری در استان و برپایی محافل قرآنی اشاره کرد و افزود: قاری بین‌المللی استاد «احمد شحات احمد لاشین» به دعوت از سازمان اوقاف و امور خیریه در استان حضور یافت و به برپایی محافل انس با قرآن کریم پرداخت.

این مسئول از برگزاری 18 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران خبر داد و گفت: شهرهای گلوگاه، بهشهر، نکا، ساری، جویبار، قائمشهر، بابل، بندپی، آمل، محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، رامسر، عباس‌آباد و تنکابن میزبان قاری مصری بودند.

قربانی با بیان اینکه در این محافل از تلاوت قاریان، حافظان، گروه‌های همخوانی قرآن و مدیحه‌سرایی شهرستانی بهره‌گیری شد، خاطر نشان کرد: تلاوت دلنشین قاری بین‌المللی قرآن کریم موجب ایجاد فضای معنوی در سطح مازندران شد.