جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

17 هزار مازندرانی راهی سرزمین نور شدند/ اعزام تا 3 روز آینده - نمایش محتوای خبر

 

 

17 هزار مازندرانی راهی سرزمین نور شدند/ اعزام تا 3 روز آینده

مسئول ستاد راهیان نور مازندران با اشاره به اینکه در 11 مرحله اعزام کاروان‌های راهیان نور از استان انجام شد، گفت: تاکنون 17 هزار نفر به‌صورت کاروان از شهرستان‌های مختلف اعزام شدند.

17 هزار مازندرانی راهی سرزمین نور شدند/ اعزام تا 3 روز آینده

سیدجواد بخشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری از اعزام زائران به مناطق عملیاتی جنوب کشور از 12 اسفندماه سال گذشته در 11 مرحله خبر داد و اظهار کرد: تاکنون 17 هزار نفر به‌صورت کاروان از شهرستان‌های مختلف اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه 700 خودروی شخصی از مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور سفر کردند، افزود: تاکنون 20 هزار نفر از مازندران به مناطق راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

بخشی با بیان اینکه اردوگاه‌های مازندران در جنوب کشور تا سه روز آینده آماده پذیرایی زائران مازندرانی است، تصریح کرد: خوشبختانه تا کنون مشکل خاصی برای زائران وجود نداشته و تمامی زائران با صحت، سلامت، حفظ ایمنی و رعایت موارد بهداشتی به‌سر می‌برند.

وی با اشاره به اینکه این‌گونه اعزام‌ها به معنای سفر مردمی و حرکت فرهنگی است، خاطرنشان کرد: مدیران گذشته در ستاد راهیان نور زیرساخت‌های خوبی را فراهم کردند و روند فراهم‌سازی زیرساخت‌ همچنان ادامه دارد.

مسئول ستاد راهیان نور مازندران در پایان گفت: قبل از عید نوروز 2 هزار و 500 نفر از مازندران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده بودند.