سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

17 محفل انس با قرآن کریم در مازندران برپا می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

17 محفل انس با قرآن کریم در مازندران برپا می‌شود

17 محفل انس با قرآن کریم در مازندران برپا می‌شود


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 17 محفل انس با قرآن کریم در با حضور قاری بین‌المللی از کشور مصر استان برپا می‌شود.

17 محفل انس با قرآن کریم در مازندران برپا می‌شود

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری اظهار کرد: طرح ضیافت‌الهی در 250 امامزاده و بقعه متبرکه شاخص استان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه طرح ضیافت‌الهی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه استان آغاز به‌کار کرد، افزود: با آغاز ماه مبارک رمضان فضای معنوی امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران دوچندان شد و مردم با حضور در مراسم‌های طرح ضیافت‌الهی با اوقاف همدل و همزبان شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران اجرای نیت واقف و برپایی محافل قرآنی را از برنامه‌های طرح ضیافت‌الهی در بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت‌الهی دانست و اضافه کرد: مراسم شب احیا در تمامی بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت‌الهی برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به برپایی 30 خیمه معرفت در اماکن مذهبی استان، ادامه داد: خیمه‌های معرفت اوقاف نسبت به دوره و طرح‌های گذشته کیفی‌سازی شد و تاکنون استقبال خوبی از سوی علاقه‌مندان و زائران صورت گرفته است.

علیزاده از برگزاری 17 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین‌المللی از کشور مصر در مازندران خبر داد و گفت: استاد «احمد شحات احمد لاشین» در 17 مکان مذهبی استان به برگزاری محفل انس با قرآن کریم می‌پردازد.

وی با بیان اینکه محفل انس با قرآن کریم به صورت متمرکز استانی در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری برگزار می‌شود، بیان کرد: با برگزاری محافل قرآنی عطر و بوی کلام خداوند در جامعه جاری می‌شود.