رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

17 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

17 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا می شود

17 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا می شود


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 17 محفل انس با قرآن کریم در با حضور قاری بین المللی از کشور مصر استان برپا می شود.

17 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در مازندران برپا می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده روز سه شنبه اظهار کرد: استاد احمد شحات احمد لاشین در 17 مکان مذهبی استان به برگزاری محفل انس با قرآن کریم می پردازد.

وی با بیان اینکه محفل انس با قرآن کریم به صورت متمرکز استانی در بقعه امامزاده عباس(ع) ساری برگزار می شود، بیان کرد: با برگزاری محافل قرآنی عطر و بوی کلام خداوند در جامعه جاری می شود.

علیزاده از برگزاری طرح ضیافت الهی در 250 امامزاده و بقعه متبرکه شاخص استان خبرداد.

وی با بیان اینکه طرح ضیافت الهی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه استان آغاز به کار کرد، افزود: با آغاز ماه مبارک رمضان فضای معنوی امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران دوچندان شد و مردم با حضور در مراسم های طرح ضیافت الهی با اوقاف همدل و همزبان شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران اجرای نیت واقف و برپایی محافل قرآنی را از برنامه های طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی دانست و اضافه کرد: مراسم شب احیا در تمامی بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی برگزار می شود.

این مسئول با اشاره به برپایی 30 خیمه معرفت در اماکن مذهبی استان، ادامه داد: خیمه های معرفت اوقاف نسبت به دوره و طرح های گذشته کیفی سازی شد و تاکنون استقبال خوبی از سوی علاقه مندان و زائران صورت گرفته است.