جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

16 طرح بابلسر در ایام دهه فجر به بهره برداری رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

16 طرح بابلسر در ایام دهه فجر به بهره برداری رسید

محمد رضا نادری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از این تعداد، سهم شهرداری بابلسر یک طرح، جهاد کشاورزی شهرستان دو طرح، دانشگاه مازندران یک طرح، شهرداری هادی شهر هشت طرح، امور توزیع برق شهرستان یک طرح، راه و شهرسازی یک طرح، تربیت بدنی بابلسر نیز یک طرح بوده است.

وی بیان داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را باید در دو عرصه داخلی و خارجی مورد توجه قرار داد، چرا که امروز پس از گذشت 34 سال، وجوه مختلف این انقلاب عظیم الهی در عرصه های گوناگون نمود پیدا کرد.

وی ادامه داد: حضور سرفرازانه اندیشمندان ایران اسلامی در مجامع بین المللی و تعبیر معادلات سیاسی منطقه و حضور مقتدرانه در عرصه های سیاسی چکیده ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: استقلاب طلبی و استبداد ستیزی ملت ایران، معاندان و مغرضان داخلی و خارجی را به تکاپوی بیشتر برای به چالش کشاندن دستاوردهای انقلاب واداشت که بارزترین این تلاش ها را می توان در تشدید تحریم ها و جنگ نرم و ایجاد بحران در پیکره اقتصاد کشور دانست.

وی گفت: اوج و شکوفایی ملت ایران را می توان در نقاط مختلف این میهن پهناور مشاهده کرد و شهرستان بابلسر نیز پس از گذشت 34 سال تحولات عظیمی را تجربه کرده است.

فرماندار بابلسرگفت: دولت های نهم و دهم با سرلوحه قرار دادن گفتمان عدالت، تحولاتی بنیادین را برای این ملت رقم زدند.