جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

15 هزار حلقه صالحین در مازندران فعالیت دارند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

15 هزار حلقه صالحین در مازندران فعالیت دارند

15 هزار حلقه صالحین در مازندران فعالیت دارند


فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: 15 هزار حلقه صالحین بسیج برای افزایش بینش اسلامی در شهرهای مختلف مازندران فعالیت دارند.

15 هزار حلقه صالحین در مازندران فعالیت دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، سردار محمدحسین بابایی با بیان اینکه دشمنان ایران امروزه از جنگ نظامی به جنگ امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی تغییر راهکار دادند، اظهار کرد: 15 هزار حلقه صالحین بسیج برای افزایش بینش اسلامی با شدت و ضعف متفاوت در ارتقای محتوا در شهرهای مختلف مازندران فعالیت دارند.

وی افزود: سپاه باید براساس وظیفه ذاتی و قانونی خود که همان پاسداری از حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای نظام است، شیوه‌های اقتضایی دوران ابتدایی انقلاب اسلامی را متناسب با شیوه‌های دشمنان برای مقابله تغییر دهد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه رسالت اصلی سپاه باید همچنان با قوت باقی بماند، ادامه داد: هم‌اکنون رویکرد فعالیت سپاه در مازندران به سمت فعالیت‌های جهادی در قالب جهاد فرهنگی و جهاد اقتصادی تغییر پیدا کرد.

بابایی تصریح کرد: محتوای حلقه‌های صالحین بسیج براساس نظام تربیتی شجره طیبه صالحین با خروجی انسان‌های بصیر، مومن و باانگیزه در دفاع از قرآن، انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه باید الویت فعالیت فرهنگی سپاه کربلا باشد.

وی اضافه کرد: از دیگر مباحث جهاد فرهنگی سپاه استان ایجاد شرایط مناسب فرهنگی برای مردم بومی، گردشگران و مسافران است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ارائه خدمات در نقاط پارک‌های سبز مازندران و اجرای برنامه متنوع با موضوعات مرتبط سبک زندگی اسلامی را از دیگر اقدامات برای در اختیار گرفتن فضای فرهنگی «پارک پاک» برای استفاده مردم و مسافران دانست و یادآور شد: برگزاری یادواره‌های محلی، قشری و گردانی از فعالیت‌های دیگر بخش جهاد فرهنگی مازندران است.

بابایی در پایان گفت: به‌منظور اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی، سپاه کربلای مازندران در سال‌های 92 و 93 بیش از 70 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی و اقتصاد مقاومتی به متقاضیان این امر اختصاص داد.