جهش تولید | چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

15 سالن ورزشی دارای مجوز در شهرستان سوادکوه فعال است - نمایش محتوای خبر

 

 

15 سالن ورزشی دارای مجوز در شهرستان سوادکوه فعال است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه از فعالیت 15 سالن ورزشی دارای مجوز در این شهرستان خبر داد.

15 سالن ورزشی دارای مجوز در شهرستان سوادکوه فعال است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، رضا احمد‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه با اشاره به برنامه‌ریزی برای اجرایی شدن طرح‌های سال 95 در سوادکوه، گفت: توسعه کمی و کیفی رشته‌های ورزشی و حمایت از هیأت‌های ورزشی فعال در دستور کار این اداره قرار دارد.

وی با بیان اینکه صعود 29 نفر از اعضای گروه کوه‌نوردی سیاوش شهرستان سوادکوه به ارتفاعات روستای سنگ‌ده و کسب عنوان سوم دو‌و‌میدانی‌کار سوادکوهی در فروردین‌ماه امسال از عناوین کسب شده این اداره بوده است، افزود: گروه کوه‌نوردی سیاوش در فروردین‌ماه امسال موفق به صعود از قله 2 هزار و 500 متری ارتفاعات سنگ‌ده شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه به کسب مقام سوم خرد‌مند حیدری در مسابقات قهرمانی دو‌و‌میدانی جهانی قبرس اشاره و خاطر‌نشان کرد: مسابقات قهرمانی دو‌و‌میدانی جهانی قبرس با حضور 13 هزار نفر برگزار شد که خردمند حیدری موفق به کسب مقام سوم شد.

احمد‌زاده از برنامه‌ریزی برای ساماندهی سالن‌های ورزشی در شهرستان سوادکوه خبر داد و با بیان اینکه تعداد 15 سالن ورزشی دارای مجوز در شهرستان سوادکوه فعالیت می‌کنند، گفت: 9 سالن فعال سوادکوه، دولتی و 6 سالن دیگر خصوصی است.