جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

1457 خانوار زیرپوشش کمیته امداد میاندورود قرار دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

1457 خانوار زیرپوشش کمیته امداد میاندورود قرار دارند

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود گفت: یک‌هزار و 457 خانوار میاندورودی زیرپوشش این نهاد قرار دارند.

1457 خانوار زیرپوشش کمیته امداد میاندورود قرار دارند

علی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود اظهار کرد: یک‌هزار و 457 خانوار و در مجموع 2 هزار 579 نفر زیرپوشش این نهاد هستند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندورود با اشاره به تعداد صندوق صدقات و کمک‌های مردمی، بیان داشت: یک میلیارد و 200 میلیون ریال کمک‌های مردمی از مجموع 10 هزار و 662 صندوق توسط مردم این شهرستان در سال‌جاری جمع‌آوری شده است.

وی تصریح کرد: خدمات مختلفی به 846 نفر در حوزه‌های گوناگون از جمله فرهنگی، درمانی، ساخت و تعمیر مسکن مددجویان، خودکفایی و اشتغال، اکرام ایتام و محسنین، وام کارگشایی و ازدواج نیازمندان برای مددجویان زیرپوشش صورت گرفته است.

ابراهیمی عنوان کرد: ارائه خدماتی در زمینه پرداخت کمک هزینه درمانی به مددجویان و بیماران صعب‌العلاج، خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان، کمک هزینه جهیزیه و خرید مسکن شهری و طرح نوسازی مسکن روستایی از جمله خدمات ارائه شده کمیته امداد میاندورود است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود با بیان اینکه کلاس‎های آموزشی و خدمات مشاوره‌ای برای 303 نفر برگزار شد، گفت: کلاس‎های آموزشی به مددجویان، ارائه خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی گروهی و فردی در زمینه‌های مختلف برگزار شده است.