رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

144طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امدادمازندران به بهره برداری می رسد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

144طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امدادمازندران به بهره برداری می رسد

144طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امدادمازندران به بهره برداری می رسد


مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران از بهره برداری 144 طرح اشتغالزایی مددجویان این نهاد در هفته دولت امسال خبرداد و گفت : با بهره برداری این طرح ها زمینه اشتغال مددجویان 19 شهرستان مازندران فراهم می شود .

144طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امدادمازندران به بهره برداری می رسد

تیمور طهماسب پور روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: 20 میلیارد و 470 میلیون ریال تسهیلات کم بهره برای اجرای طرح های اشتغالزای تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی و مشاغل خانگی مددجویان کمیته امداد مازندران هزینه شد.
وی بابل ، قائمشهر و بهشهر را هرکدام با 35 ، 19 و 14 طرح را دارندگان بیشترین طرح های اشتغالزا برای بهره برداری در هفته دولت برشمرد و ادامه داد : با اجرایی شدن این طرح ها زمینه توانمندسازی اقتصادی بخشی از خانوارهای زیر پوشش این نهاد محقق شد.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران از برپایی بازارچه ارائه تولیدات مددجویان این نهاد در تنکابن ، چالوس و بابل بعنوان دیگر برنامه های این نهاد در هفته دولت امسال نام برد .
وی از بهره برداری 28 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد مازندران در هفته دولت امسال خبرداد و گفت: از این تعداد 20 واحد مسکن شهری و مابقی مسکن روستایی است .
طهماسب پور هزینه صرف شده برای احداث این واحدهای مسکونی را 14 میلیارد و 447 میلیون ریال اعلام کردو افزود: ساخت سه واحد مسکن شهری و روستایی سوادکوه و ساری از برنامه های امسال هفته دولت است .
بیش از 120 هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران هستند .