جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

14 کشته در حادثه برخورد اتوبوس با دکل فشار قوی برق در جاده چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

14 کشته در حادثه برخورد اتوبوس با دکل فشار قوی برق در جاده چالوس

رئیس اداره جمعیت هلال احمر شهرستان چالوس از کشته شدن 14 مسافر و مصدوم شدن بقیه مسافران در حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس با دکل فشار قوی برق در بامداد روز شنبه در مسیر جاده چالوس خبر داد.

14 کشته در حادثه برخورد اتوبوس با دکل فشار قوی برق در جاده چالوس

کردگار محمودی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس با اعلام برخورد یک دستگاه اتوبوس با دکل فشار قوی برق اظهار کرد: این حادثه ساعت 2:55 بامداد امروز در مسیر تنکابن به تهران در محل تونل واقع در استان البرز رخ داده که در اثر آن اتوبوس واژگون شد و متاسفانه جان 14 نفر از هموطنان را گرفت و بقیه نیز مصدوم شدند.

وی با اشاره به اینکه احتمال افزایش تعداد فوت شدگان در این حادثه وجود دارد، افزود: با توجه به وخامت حال برخی از مصدومان احتمال دارد که تعداد فوتی‌ها از 14 نفر نیز بیشتر شود.

رئیس هلال احمر چالوس با اشاره به اینکه نیروهای امداد و نجات پس از وقوع حادثه در محل حضور پیدا کردند، تصریح کرد: تعداد هشت دستگاه آمبولانس با دو دستگاه ست نجات دقایقی پس از وقوع حادثه به منطقه اعزام شدند و در این امدادرسانی 25 نفر از امدادگران با همکاری پلیس راه و اورژانس نیز برای امداد و نجات در محل حادثه حضور یافتند.

وی با بیان اینکه به احتمال زیاد خطای دید راننده سبب برخورد اتوبوس با دکل فشار قوی شده است، افزود: هم‌اکنون نیز پلیس راهور، اورژانس، هلال احمر و نیروی انتظامی در منطقه حضور دارند.