سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۴ مرداد ۱۴۰۰

1300 نکایی به مرقد امام اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

1300 نکایی به مرقد امام اعزام می‌شوند

علی رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نکا اظهار داشت: امام راحل با انقلاب اسلامی ایران، در واقع ملت ما را از یوغ بندگی و اسارت طاغوت و طاغوتیان نجات داد و  موجب بالندگی ایران اسلامی در جهان شد.

وی بیان داشت: ثبات و اقتدار فعلی کشور مدیون برنامه‌ها و از خودگذشتگی‌های امام راحل در طول دوران مختلف در قبل و بعد از انقلاب بوده است و اگر روشنگری‌های امام از سال‌های قبل و قیام مردم در 15 خرداد با رهبری این امام راحل نبود، اکنون دارای چنین ابهتی در جهان نبودیم.

فرماندار نکا با اشاره به بیداری اسلامی در جهان خاطرنشان کرد: رسوخ اسلام در جهان نشات گرفته از فداکاری امام راحل و انقلاب اسلامی و خون شهدایی است که برای این انقلاب تلاش کردند و نهال نوپای این انقلاب رشد کرده و شاخه دهد.

رجبی ادامه داد: اکنون بیداری اسلامی جهان، میوه‌های این انقلاب و برگ‌های جوانی هستند که با اطاعت‌پذیری از رهبری و الگو قرار دادن انقلاب اسلامی ایران و ولایت‌پذیری در این جایگاه قرار گرفته‌اند.

وی افزود: همه ساله مردم ایران اسلامی در سالروز ارتحال آن بزرگ مرد تاریخ برای تجدید بیعت و میثاق دوباره با امام خمینی(ره)، در سالروز ارتحال به مرقد آن امام بزرگوار اعزام می‌شوند.

رجبی گفت: امسال نیز با برنامه ریزی انجام شده یک‌هزار و 300 نکایی به مرقد امام اعزام می‌شوند تا بیعتی دوباره با امام ببندند و ادامه دهنده راستین آن بزرگوار، رهبری، شهدا و آرمان‌های این انقلاب باشند.

فرماندار نکا ادامه داد: اعزام کاروان‌های مختلف به مرقد امام راحل در گروه‌های مختلف هنرمندان، ورزشکاران، بسیجیان، فرهنگیان و... گامی موثر در تبیین اندیشه‌های امام راحل است که باید در این راستا تلاش بیشتری انجام شود.

وی با بیان اینکه امروز پس از 24 سال مردم خودجوش برای حضور در مراسم ارتحال امام (ره) حرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: این از صداقت و پاکی این رهبر فرزانه و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نشات می‌گیرد و ما نیز باید با خلوص نیت در ادامه راه این امام بزرگوار تلاش کنیم.

رجبی گفت: باید با این اعزام به مرقد امام و بزرگداشت مراسم ارتحال این امام راحل و بیعت دوباره با امام و رهبری، قدرت و ابهت ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم و ولایت‌مداری دائمی خود را به جهانیان ثابت کنیم.