سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

13 گلزار شهدا بابل در حال ساماندهی است - نمایش محتوای خبر

 

 

13 گلزار شهدا بابل در حال ساماندهی است

احمد هادی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: برای ساماندهی این گلزارها، به اعتباری بالغ بر 750 میلیون تومان نیاز است.

وی اظهار داشت: در طول سال بیش از 60 یادواره شهدا در بابل برگزار می شود که برگزاری یادواره بزرگ رزمندگان، یادواره شهدا روحانیت و یادواره پزشکان و امدادگان از جمله این یادواره ها بوده که در قالب کنگره استانی دربابل برگزارمی شود.

وی از غبارروبی گلزار شهدا در مناسبت های ویژه از جمله  هفته بسیج ،هفته دفاع مقدس ودهه فجرخبرداد و افزود: شهرستان بابل در طول سال پنج مراسم غبار روبی گلزار شهدا داشته که به مناسبت هفته بسیج غبارروبی گلزار شهدا آغوزبن از بخش مرکزی انجام گرفت.

هادی نژاد دیدار از 36 خانواده شهدا بسیجی وشهدا منتخب سوسنگرد و دیدار با جانبازان 70 درصد ضایع نخاعی درمحل کانون شهدا فرهنگی را با حضور مسئولین شهری از دیگر برنامه های مهم بنیاد شهید و امورایثارگران بابل درهفته بسیج برشمرد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 23 هزار نفر از خانواده شهدا  تحت پوشش بنیاد شهید وامور ایثارگران بابل قرار دارند گفت: شهرستان بابل با داشتن هزار و 749 شهید ،چهار هزار و 600 جانباز و 334 آزاده نقش مهمی در دفاع مقدس ایفا کرده است.

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران بابل گفت: شهدا ایران میراث داران واقعی عاشورا بودند که با پیام آزادی خواهی مولای خود دربرابر ستم طاغوتیان ایستادند تا علم عاشورائیان به زمین نماند.

این مسئول اذعان داشت: هفته بسیج فرصت مناسبی برای بازگو کردن رشادتها وحماسه های جوانانی است که عباس گونه ازولایت دفاع کردند.