جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

13 آبان روز شاخص ملت ایران برای مبارزه با استکبار است - نمایش محتوای خبر

 

 

13 آبان روز شاخص ملت ایران برای مبارزه با استکبار است

سیدهادی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه همیشه ملت‌های مظلوم زخم خورده استکبار بودند و هستند، گفت: در تاریخ ملت‌ها همواره عده‌ای افراد سودجو بر مردم مظلوم ستم می‌کنند که این موضوع قابل تحمل برای آزادی‌خواهان نیست.

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی روز 13 آبان را روز فریادی از حلقوم انسان‌های مظلوم علیه استکبار توصیف کرد و افزود: روز 13 آبان به عنوان اعلام تنفر از ظلم و ستم مستکبران در تاریخ ما است.

وی با اشاره به اینکه ملت‌ها دارای روزهای شاخص در تاریخ خود هستند، تصریح کرد: روز 13 آبان روز شاخص ملت ایران برای مبارزه با استکبار است.

حسینی با بیان اینکه روز 13 آبان اعلام تنفر ملت ایران در شهرها و خیابان‌ها علیه ظلم و ستم استکبار است، یادآوری کرد: ملت ایران برای دفاع از آزادی خود با هیچ‌کس تعارف ندارد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مبارزه ملت ایران با استکبار به ملت و دولت خاصی محدود نمی‌شود، تصریح کرد: هر کسی که به ملت ایران ظلم کند در تیررس فریاد اعتراض و تنفر وی قرار می‌گیرد.

وی افزود: عدم وجود رهبر قوی، مقتدر، مصلح و شجاع دلیل شکست انقلاب کشورهای مختلف شده است.