جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

13آبان تحقیر دوباره استکبار بود - نمایش محتوای خبر

 

 

13آبان تحقیر دوباره استکبار بود

ˈیدالله اکبرزادهˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : روز جمعه شاهد اعلام انزجار مردم ایران از آمریکا بودیم انزجاری که در بین دیگر ملت‌های آزادی‌خواه جهان نیز شاهد آن هستیم و روز به روز این روند پرشتاب‌تر می‌شود.

وی به به حرکت ارزشمند دانشجویان خط امام(ره) در 13 آبان سال 58 اشاره کرد وافزود: در این روز مهم دانشجویان پیرو خط امام(ره) لانه جاسوسی آمریکا را فتح کردند و اسناد مهمی از این جاسوس‌خانه به دست آوردند و آمریکا به شدت تحقیر شد.

فرماندارآمل ادامه داد: آمریکایی‌ها خیال می‌کردند که با حمایت از رژیم منحوس پهلوی و کشتار جوانان و دانش آموزان می‌توانند ملت مسلمان ایران را از مسیر الهی خویش منحرف کنند.

اکبرزاده اضافه کرد: خون شهدای دانش‌آموز و دانشجوی ایرانی آن‌چنان پایگاه استکبار و مزدوران حلقه به گوش او را متزلزل کرد که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و شکستن غرور و هیمنه استکبار جهانی در سطح بین‌المللی از جمله تبعات آن بود و هم اکنون نیز مفسران و تحلیلگران جهانی از این حرکت خودجوش انقلابی جوانان ایرانی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شکست‌های آمریکا یاد می‌کنند.

وی تصریح کرد: در طول عمر با برکت نظام اسلامی مردم ولایت‌مدار و متدین ایران اسلامی همواره با حضور در صحنه های مختلف روحیه استکبار ستیزی و ضدآمریکایی خود را به نمایش گذاشته اند و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان و دانش آموزان انقلابی در سال 58 نماد استکبارستیزی و روحیه ضدآمریکایی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی است که هر ساله با حضور گسترده آنان در راهپیمایی های 13 آبان تجدید و تقویت می‌شود.

فرماندارآمل، آمریکا را به عنوان بزرگ‌ترین کشور ناقض حقوق بشر در جهان معرفی کرد و افزود: کشتار مردم بی‌دفاع در نقاط مختلف جهان و توطئه‌های برنامه‌ریزی شده آنان علیه ملت‌ها مستقل دنیا و ضدیت آشکار آنان با آموزه‌های اسلامی و مسلمانان نمونه بارزی از این ضدیت است.

اکبرزاده اضافه کرد: هم اکنون ایران اسلامی به عنوان محور بیداری اسلامی در جهان مطرح است و به الگوی استکبارستیزی و مقابله با زورگویی‌های آمریکا و صهیونیسم جهانی برای همه مسلمانان درآمده است که این مهم از مبارزات ضداستکباری مردم مسلمان ایران و تبعیت از منویات ولایت فقیه در طول این 32 سال از عمر با برکت نظام اسلامی فراهم آمده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز باید با تبعیت از ولایت فقیه در مسیر استقلال و آزادی و سربلندی کشور حرکت کنیم و اطمینان داریم روز به روز بر اقتدار ایران اسلامی افزوده می‌شود.