سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

125 خانوار در مدارس نکا اسکان یافتند - نمایش محتوای خبر

 

 

125 خانوار در مدارس نکا اسکان یافتند

اصغر کارگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نکا بیان داشت: این تعداد از خانوارها شامل 700 نفر هستند که در سطح مدارس شهرستان اسکان داده شدند.

وی افزود: امکانات مناسبی برای اسکان مسافران در مدارس سطح شهرستان در نظر گرفته شده است و ستادهای اسکان سبب افزایش آرامش و ایجاد رضایت‌مندی برای مسافران نوروزی شده است.

کارگر اظهار داشت: مقدمات و تمهیدات خوبی برای اسکان فرهنگیان قبل از آغاز تعطیلات نوروزی فراهم شده بود و پذیرش و خدمات‌دهی مطلوبی تاکنون به میهمانان فرهنگی ارائه شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان نکا یکی از شهرهای زیبا و با جاذبه‌های گردشگری دیدنی در مازندران است، یادآور شد: به دلیل قرار گرفتن این شهرستان در مسیر بارگاه امام رضا(ع) و داشتن جنگل‌های بکر مسافران زیادی را برای تفریح در خود جای می‌دهد.

وی گفت: مسافران و مهمانان نوروزی علاوه بر اسکان و استراحت از اماکن مختلف دیدنی این شهرستان نیز بازدید می‌کنند.

مدیر آموزش و پرورش نکا بیان داشت: 57 کلاس در 10 مدرسه برای اقامت مسافران نوروزی در شهرستان نکا تجهیز شده است.

کارگر ادامه داد: این کلاس‌ها در مدارس شهید اشجعی، شهید باقری، شاهد دخترانه راهنمایی، دبستان شاهد، مدرسه امام خمینی، راهنمایی پسرانه شاهد، پروین اعتصامی، شبانه‌روزی استخر پشت، محمدی لائینی و اردوگاه دانش‌آموزی به مسافران در حال ارائه خدمت هستند.

وی گفت: این تعداد مدرسه به امکاناتی شامل پتو، یخچال، تلویزیون، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، سرویس‌های بهداشتی و حمام مجهز هستند.