جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

12 هزار میلیارد ریال به پروژه آزادراه تهران ـ شمال اختصاص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

12 هزار میلیارد ریال به پروژه آزادراه تهران ـ شمال اختصاص یافت

نماینده مردم شهرستان های نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: برای سال کاری 1394-1395 مبلغ 12 هزار میلیارد ریال به پروژه آزادراه تهران ـ شمال اختصاص یافته است.

12 هزار میلیارد ریال به پروژه آزادراه تهران ـ شمال اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا، قاسم احمدی لاشکی روز چهارشنبه در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان نوشهر افزود: می توان گفت این مقدار اعتبار، در 20 سال اخیر بی نظیر است.
وی همچنین با اشاره به مشکل آن دسته از مردم بومی که در اطراف لوله اصلی گاز ساکن هستند اظهار داشت: در زمانی که لوله اصلی نصب می شد، زمین های حریم آن در فاصله 22 تا 25 متری خریده شد ولی اکنون تا فاصله 500 متری اجازه ساخت و ساز داده نمی شود.
احمدی یادآور شد: عملکرد قوه قضاییه در جلوگیری از تصرف اراضی بسیار خوب است ولی در برخی موارد، حقوق ضعفا در نظر گرفته نمی شود و مشکلاتی برای آنان به وجود می آید.
نماینده شهرستان های نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اداره زندان شهرستان نوشهر، بار شهرهای چالوس و کلاردشت و کُجُور را هم به دوش می کشد که باید فکری به حال آن کرد.
وی اظهار داشت: با وجود تمام کمبودها، مسئولان قضایی نوشهر به ویژه در اداره زندان، عملکرد بسیار خوبی داشته اند و اقدامات آنان قابل مقایسه با سال های قبل نیست.