رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

12 فروردین یادآور حماسه بزرگ ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

12 فروردین یادآور حماسه بزرگ ملت ایران است

حجت‌الاسلام محمد باقر محمدی لایینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نکا اظهار داشت: یوم‌الله 12 فروردین، برگ زرینی بر تارک درخشان و تابناک مجاهدت های ملت ایران است که باید در همواره تاریخ این برگ زرین برای ایران اسلامی افتخار ایجاد کند.

وی بیان داشت: روز دوازدهم فروردین ماه نباید تنها در نام و روز خاص خلاصه شود بلکه این روز متعلق به تمام زمان‌ها و مکان‌هاست.

امام جمعه نکا یادآور شد: در 12 فروردین ملت ایران تکلیف خود را برای همیشه با استکبار مشخص کرد و نشان داد که در هیچ شرایطی نمی‌خواهد زیر بار سلطه و استکبار باشد.

محمدی لایینی اظهار داشت: برقراری عدالت در جامعه تنها منحصر به دولت و دولتمردان نیست بلکه همه آحاد جامعه باید در این راستا تلاش کرده و برای ایجاد امنیت همه‌جانبه تلاش کنند.

وی گفت: حفظ ارزش‌ها در جامعه ما از اصول مهمی است که بعد از گذشت 3 دهه از این انقلاب همچنان پابرجاست و همین اعتقادات و ارزش‌ها جامعه ما را جهانی کرده است.

امام جمعه نکا در ادامه با گرامیداشت سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تصریح کرد: سال گذشته کارهای مهم و ارزشمندی در جامعه اتفاق افتاد که این تلاش و همت برای تولید ملی باید در تمام شرایط و زمان‌ها مورد توجه ما باشد.

محمدی لایینی خاطرنشان کرد: در سال جدید نیز باید با ایجاد حرکت جهشی در راستای جهاد اقتصادی حرکت کنیم تا به فرمایشات رهبری جامه عمل پوشانده شود.

وی ادامه داد: حرکت معمولی نمی‌تواند خلأ اقتصادی را پر کند و در این راستا نیازمند عزم همه‌جانبه دولت، مسئولان و مردم هستیم.

امام جمعه نکا با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراها نیز اظهار داشت: دشمن در این انتخابات به دنبال کمرنگ کردن حضور ملت در پای صندوق رای است که باید با حضور حداکثری توطئه‌ها و برنامه‌های دشمن را نقش برآب کنیم.

محمدی لایینی گفت: انتخابات پیش رو باید مظهر اقتدار، شکوفایی، عزت و سربلندی ملت ایران باشد.