جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

12 فروردین روز تجلی حکومت عدل الهی است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

12 فروردین روز تجلی حکومت عدل الهی است

12 فروردین روز تجلی حکومت عدل الهی است


فرماندار چالوس گفت: 12 فروردین روز وحدت ملی ایرانیان و تجلی حکومت عدل الهی و تحقق وعده حق تعالی در بذل عزت و بزرگی به مستضعفان جهان و روز استقلال‌طلبی واقعی ملت غیور و رشید ایران اسلامی است.

12 فروردین روز تجلی حکومت عدل الهی است

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله 12 فروردین، شامگاه سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور فرماندار چالوس، امام جمعه و سایر مسئولان شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار چالوس در این جلسه با اشاره به اینکه یوم‌الله 12 فروردین سالروز حماسه سیاسی بزرگی توسط ملتی معتقد و ولایت‌مدار برای تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، اظهار کرد: این روز همچنین روز وحدت ملی ایرانیان و تجلی حکومت عدل الهی و تحقق وعده حق تعالی در بذل عزت و بزرگی به مستضعفان جهان و روز استقلال‌طلبی واقعی ملت غیور و رشید ایران اسلامی است.

محمدناصر زندی افزود: در این روز ملت ایران با رای 98.2 درصدی خود ساختار سیاسی، اجتماعی ایران را تغییر دادند و به همین سبب این روز مبارک از آن پس، روز «جمهوری اسلامی» نام گرفت.

وی بیان کرد: مردم آگاه و هوشیار ایران با انتخاب نظام جمهوری اسلامی به عنوان الگوی حکومتی و نظام سیاسی کشور که بر اصول، مبانی و تعالیم مکتب رهایی بخش اسلام و مردم‌سالاری دینی تکیه دارد الگویی جامع، کارآمد و برخوردار از ظرفیت‌های بالنده و مطمئن برای اداره جوامع بشری را به جهانیان ارائه کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس تصریح کرد: ملت ایران در دهه چهارم استقرار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان به خون خفته خود، بار دیگر بر حفظ این ارزش‌ها پای می‌فشارد و روز «جمهوری اسلامی» را به عنوان یکی از ماندنی‌ترین روزهای تاریخی این سرزمین گرامی می‌دارد.

وی خاطرنشان کرد: رأی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی، رأی به امامت جامعه اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه بود که در قامت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) تجلی یافت و امروز نیز با زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) تداوم دارد.

فرماندار چالوس اظهار کرد: بدون شک ملت سرافراز ایران اسلامی درسال 1394 در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال دولت و ملت همدلی و هم‌زبانی مزین گشته، پایبندی خود به ولایت، اصول و آرمان‌های انقلاب را به جهانیان اثبات خواهند کرد.

وی در پایان با تبریک مجدد سال جدید و فرا رسیدن حماسه 12 فروردین به شهروندان چالوسی، گفت: امیدواریم با پیروی و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و با همدلی و هم‌زبانی همه خدمتگزاران و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره نقش سازنده‌ای در آبادانی و توسعه ایران اسلامی ایفا کنیم.