جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

114 هدیه جهیزیه به نوعروسان آملی اهدا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

114 هدیه جهیزیه به نوعروسان آملی اهدا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، 114 نوعروس آملی تحت حمایت موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها امشب در سالروز ولادت امام رضا(ع) و دهه کرامت هدیه جهیزیه گرفتند. این هدایای جهیزیه که با حمایت خیران و مردم نوع‌دوست در مجموع به ارزش ریالی دو میلیارد و 500 میلیون ریال تهیه شد با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و مردم به نوعروسان اختصاص یافت.

مسئول موسسه خیریه مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها آمل در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: وسایل موجود در بین هدایای جهیزیه به نوعروسان شامل تلویزیون، یخچال، اجاق گاز و مایکروفر، وسایل چوبی و بوفه، پتو، فرش، چند تخته پشتی، ظروف چینی و آکروپال 56 پارچه و لوازم برقی بوده است.

حسین رمضانی با اعلام اینکه موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در سطح کشور همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم در مشهد مقدس فعالیت خود را آغاز کرد، گفت: هر سال طی چندین مرحله در مناسبت‌های مختلف به نوعروسان سادات و غیرسادات این موسسه خیریه هدیه جهیزیه تعلق می‌گیرد که نخستین مرحله اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت آبشار عاطفه‌ها در آمل امسال به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت امام زمان(ع) بوده و در آن 114 نوعروس سادات هدیه جهیزیه دریافت کردند.

وی یادآور شد: ارزش ریالی هدیه جهیزیه به هر نوعروس از 10 تا 20 میلیون ریال بوده که با توجه به نیاز افراد به آنها تعلق می‌گیرد.

مسئول موسسه خیریه مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها در آمل با اعلام اینکه هم‌اکنون در این شهرستان 700 نوعروس در لیست انتظار برای دریافت هدیه جهیزیه جای دارند، خواستار حمایت بیشتر  خیران و مردم شد.

رمضانی با اعلام اینکه در سالروز ولادت امام رضا(ع) 400 نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در سراسر استان هدیه جهیزیه گرفتند، گفت: در سراسر کشور هم پنج هزار جهیزیه در روز ولادت امام رضا(ع) به نوعروسان نیازمند اختصاص یافت.

به گزارش فارس، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران مهمان ویژه این مراسم بود که این مسئول استانی در جمع مسئولان، نوعروسان و مردم، عنوان داشت: ازدواج امر بسیار نیکو و پسندیده‌ای است که در اسلام نیز به آن بسیار توصیه و تاکید شده است.

علیرضا یونسی رستمی با اعلام اینکه نباید در جامعه اسلامی سن ازدواج بالا رود و این مهم مسئله‌ای نگران‌کننده برای مسئولان باشد، تصریح کرد: باید شرایط برای امر ازدواج مهیا شده و زوج‌های جوان نیز سطح توقعات را پایین بیاورند.

در ادامه این مراسم، پیوند عقد و ازدواج نمادین بین زوجین با قرائت خطبه عقد انجام شده و علاوه بر مولودی‌خوانی در مدح و منقبت امام هشتم شیعیان، گروه‌های موسیقی نیز اوقات شادی را برای مردم و مسئولان رقم زدند.

سید کاظم حسینی هنرمند نام‌آشنای صداوسیمای مازندران با اجرای برنامه طنز دقایق شادی را برای مردم به ارمغان آورد.