جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

110کیلوگرم موادمخدر در آمل کشف وضبط شد - نمایش محتوای خبر

 

 

110کیلوگرم موادمخدر در آمل کشف وضبط شد

ˈشعبانعلی واحدیˈ عصرشنبه در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل به خبرنگار ایرنا گفت: درارتباط با این کشفیات ، 6 باند توزیع مواد مخدر درشهرستان متلاشی و 63 دستگاه خودرو سبک و سنگین به همراه حدود 17 دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

وی افزود: حدود 685 نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل، خواستار برخورد جدی با توزیع کنندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر این شهرستان شد و افزود: افرادی که اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می کنند مجرم بوده و باید طبق قانون با آنها برخورد شود.

واحدی ادامه داد: باید برنامه ریزی ویژه ای در زمینه مبارزه با مواد مخدر صورت بگیرد و بدون شک دستگاه های فرهنگی و خانواده نقش اصلی و محوری را در این زمینه بر عهده دارند.

وی تصریج کرد: برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید در چند جبهه پیشگیری، درمان و مبارزه با توزیع کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر وارد عمل شد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه دشمنان با هدف آلوده کردن جوانان به مواد مخدر نسبت به ترویج و توزیع مواد افیونی سنتی و صنعتی تلاش می کنند، اضافه کرد: خانواده ها باید با تبیین عواقب و عوارض مهلک مصرف مواد مخدر از آلوده شدن فرزندانشان جلوگیری کنند.

واحدی یادآورشد: جلسات شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل به همراه کمیته های آنها، تاکنون 71 مصوبه داشته که 52 مصوبه اجرائی و 18 مصوبه دیگر نیزدرحال اجرا است.