سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

11 هزار نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسان مازندران شرکت می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

11 هزار نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسان مازندران شرکت می‌کنند

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در روزهای 29 و 30 بهمن‌ماه با حضور 11 هزار و 893 نفر همزمان با سراسر کشور در سه نقطه استان خبر داد.

11 هزار نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسان مازندران شرکت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران، محسن قربانی از برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در روزهای 29 و 30 بهمن‌ماه با حضور 11 هزار و 893 نفر همزمان با سراسر کشور در سه نقطه استان خبر داد و افزود: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان‌های فنی ساختمان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 بهمن ماه برگزار می‌شود.

وی گفت: در این آزمون 11 هزار و 893 نفر متقاضی دریافت پروانه اشتغال هستند که از این تعداد 9 هزار و 530 نفر مرد و 2 هزار و 363 نفر زن هستند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران بیان کرد: آزمون‌ رشته‌های معماری، عمران، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک صبح روز پنج‌شنبه 29 بهمن ماه و آزمون‌های رشته‌های معماری و عمران در شاخه‌های اجرا عصر همان روز برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: آزمون‌های رشته عمران در شاخه محاسبات، مکانیک و برق نیز در صبح روز جمعه 30 بهمن‌ماه و آزمون معماری در شاخه طراحی نیز صبح و عصر همان روز برگزار می‌شود.