جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

11 تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی مازندران به بهره‌برداری می‌رسد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

11 تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی مازندران به بهره‌برداری می‌رسد

11 تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی مازندران به بهره‌برداری می‌رسد


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: 11 تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی مازندران در دست بهره‌برداری قرار دارد.

11 تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی مازندران به بهره‌برداری می‌رسد

 به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید مصطفی بابایی در همایش درخت‌کاری در شهرک صنعتی بشل سوادکوه با اشاره به اینکه یکی از نگرانی‌های که در استان وجود دارد این است که توسعه صنعتی ممکن است با تخریب محیط زیست همراه شود، اظهار کرد: در شهرک صنعتی استان تلاش شد که توسعه صنعتی همراه با حفظ محیط زیست باشد.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای افزایش فضای سبز در مناطق صنعتی مازندران گفت: بیش از 15 هکتار فضای سبز در نقاط صنعتی مازندران ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران به کاشت بیش از 10 هزار نهال در مناطق صنعتی مازندران اشاره کرد و افزود: در امسال بیش از 2 هزار اصله نهال در مناطق صنعتی سوادکوه غرص شد و برنامه‌ریزی برای کاشت نهال در همه مناطق صنعتی مازندران در دستور کار قرار دارد و تلاش داریم که در مقابل واحدهای صنعتی استان فضای سبز مناسبی نیز ایجاد شود.

موسوی با اعلام اینکه برای افزایش فضای سبز در مناطق صنعتی نیاز به حمایت از جانب فعالان صنعتی و مسئولان است، اضافه کرد: ایجاد تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان و بهره‌برداری از 11 تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه طبق برنامه دو واحد تصفیه‌خانه صنعتی در حال بهره‌برداری است و سه تصفیه‌خانه صنعتی دیگر در دست ساخت است،خاطرنشان کرد: در راستای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی مازندران، بیشترین جذب اعتبار ملی در بخش تصفیه‌خانه صنعتی متعلق به مازندران است.

موسوی با اعلام اینکه تصفیه‌خانه شهرک صنعتی بشل در دست اقدام است، افزود: طبق برنامه زمان‌بندی این واحد در سال 94 به بهره‌برداری می‌رسد.