سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

1040 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های نیازمند سرمایه در گردش پرداخت می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

1040 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های نیازمند سرمایه در گردش پرداخت می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: با‌توجه به مصوبه شورای اشتغال استان، مبلغ یک‌هزار و 40 میلیارد ریال تسهیلات با عاملیت 10 بانک به طرح‌های نیمه‌تمام و نیازمند سرمایه در گردش پرداخت می‌شود.

1040 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های نیازمند سرمایه در گردش پرداخت می‌شود

سید محمد جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، درباره پرداخت تسهیلات‌دهی بانک‌ها به طرح‌های نیمه‌تمام و نیازمند سرمایه در گردش اظهار کرد: با‌توجه به مصوبه شورای اشتغال استان، مبلغ یک‌هزار و 40 میلیارد ریال تسهیلات با عاملیت 10 بانک به طرح‌های نیمه‌تمام و نیازمند سرمایه در گردش پرداخت می‌شود.

وی افزود: این تسهیلات با بهره 21 درصد برای سرمایه‌گذاری و 24 درصد برای تأمین سرمایه در گردش واحدها برای حفظ اشتغال و پایداری تولید پرداخت می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران تصریح کرد: تاکنون 194 طرح با ارزش ریالی یک‌هزار و 77 میلیارد ریال برای بررسی وضعیت صاحبان طرح به بانک‌های عامل ارسال شده است.

جعفری اضافه کرد: طرح‌ها پس از تعیین وضعیت با هماهنگی شورای اشتغال برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل ارسال می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه به‌دلیل سرما و یخ‌بندان سوخت‌ دوم برای واحدهای دوگانه‌سوز در اختیار بهره‌برداران بخش کشاورزی قرار می‌گیرد، بیان کرد: تأکید ما بر این است، سوخت جایگزین داشته باشیم تا شاهد سرمای سال 86 نباشیم.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای برای پرداخت تسهیلات به خسارت‌دیدگان سیل اخیر دریافت نشده است.