سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

101 ایثارگر در صدا و سیمای مازندران مشغول خدمتند - نمایش محتوای خبر

 

 

101 ایثارگر در صدا و سیمای مازندران مشغول خدمتند

شبکه تبرستان با حضور در 8 سال دفاع مقدس ، اولین مرکز صدا و سیما در بین مراکز بوده که در سالهای جنگ ، گروه تلویزیونی و رادیویی سپاه را راه اندازی کرد که همواره در کنار لشکر 25 کربلا بوده و هست که داشتن 101 ایثار گر در این شبکه گواه بر صحت این مطلب است .
وی با بیان اینکه ایثارگران به تاریخ ایران ارزش دادند گفت : تاریخ هر کشور به ارزشها برمی گردد و امروز ارزشهای به وجود آمده ،برگرفته از ایثارگریهای جانبازان و خون های پاک شهدا است که انقلاب را بیمه کرد .


مدیر کل شبکه تبرستان اظهار داشت : جنگ 8 ساله جنگ خاک و جنگ سرزمینی نبود بلکه جنگ عقیده اسلام بر جهان کفر بود چراکه در این جنگ  دشمنان اسلام خواهان حذف اسلام در ایران بودند که به رهبری امام راحل و رشادت رزمندگان اسلام ، پیروزی در این جنگ مشت محکمی شد بر مستکبران .
تولید بیش از 45 برنامه تلویزیونی 30 دقیقه ای برای مردم مازندران با موضوع ایثارگران ،ارائه وام ایثارگران ، برگزاری صدها برنامه فرهنگی ، برگزاری جشن بزرگ ایثارگران و تجلیل از 101 ایثارگر مرکز ، اعزام به سفرهای زیارتی ، پیگیری جذب و اشتغال فرزندان ایثارگران ، مرخصی آموزشی ایثارگران و... از جمله برنامه های امور رفاهی و اجتماعی شبکه تبرستان برای ایثارگران این مرکز بوده که حمیدی به آن اشاره کرد
گفتنی است شبکه تبرستان دارای 101 ایثارگر و 2 شهید می باشد .