جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

100 میلیارد تومان برای تکمیل تعریض محور سوادکوه تصویب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

100 میلیارد تومان برای تکمیل تعریض محور سوادکوه تصویب شد

کمال علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از پیگیری تکمیل چهار بانده شدن محور سوادکوه خبر داد و گفت: جلسه‌ای با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و شهرداری و شورای شهر برای مسائل مختلف چهار بانده شدن محور سوادکوه تصمیم نهایی گرفته می‌شود.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی از تصویب 100 میلیارد تومان برای تعریض محور سوادکوه خبر داد و افزود: سال گذشته برای طول مسیر تهران – قائمشهر  73 میلیارد تومان اختصاص یافته بود که تنها 30 درصد آن تخصیص یافته بود و امسال تنها برای محور سوادکوه مبلغ 100 میلیارد تومان تصویب شد.

وی با بیان اینکه در صورت تصویب مشاور طرح شاهد ایجاد طرح کندرو در محور سوادکوه خواهیم بود، گفت: طرح کندرو برای عبور و مرور داخل شهری و افزایش ایمنی ساکنان طراحی می شود و در طرح در حال اجرای مشاوران دیده نشده است که رایزنی برای تصویب آن در حال انجام است.

علیپور از برنامه‌ریزی برای ایجاد زیرگذر ورودی بالا زیراب و جوارم در طرح چهار باند شدن محور سوادکوه خبر داد و تصریح کرد: منطقه جوارم به دلیل مسافرپذیر بودن نیاز به زیرگذر مناسب و نزدیک دارد که باید برنامه‌ریزی لازم برای اجرایی شدن آن انجام شود.