جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

100 درصد تاکسی‌های جویبار نوسازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

100 درصد تاکسی‌های جویبار نوسازی شد

رضا گنجی امروز در جویبار بیان داشت: در شهر جویبار 99 تاکسی درون شهری وجود دارد که 50 نفر از این رانندگان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند.

گنجی با بیان اینکه همه رانندگان تاکسی درون شهری دارای پروانه، دفترچه و سند قطعی به نام مالک هستند، تشریح کرد: این طرح در راستای ساماندهی رانندگان تاکسی درون شهری اجرا شد و باعث ارزش تاکسی در سایه قانون شده است.

شهردار جویبار با اشاره به اینکه نظارت بر نحوه فعالیت‌های تاکسی‌ها به صورت مستمر در سطح شهر صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: هر یک از شهروندان و مسافران که از رانندگان تاکسی در حین خدمت شکایتی داشته باشند شهرداری در اسرع وقت این موضوع را پیگیری و رسیدگی می‌کند و در صورت محرز شدن تخلف با راننده متخلف متناسب با قوانین موجود برخورد قانونی می‌کند.

گنجی از تشکیل کمیته سه نفره انضباطی تخلف رانندگان تاکسی در شهرداری جویبار خبر داد و یادآور شد: این کمیته متشکل از نماینده شهردار، شورا و رانندگان تاکسی است و تخلفات را مورد بررسی قرار می‌دهد.

شهردار جویبار در پایان اظهار داشت: 100 درصد تاکسی‌های درون شهری جویبار نوسازی و دوگانه شده و شهرداری در راستای خدمات سریع به این رانندگان برای سوخت‌گیری آسان گاز سی ان جی بدون نوبت تاکسی‌ها در جایگاه اختصاصی سی ان جی سوخت‌گیری می‌کنند.