جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

100هکتار ازاراضی جنگلی نوشهر ازتصرف متجاوزان به منابع طبیعی آزاد شد - نمایش محتوای خبر

 

 

100هکتار ازاراضی جنگلی نوشهر ازتصرف متجاوزان به منابع طبیعی آزاد شد

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈابراهیم عرب خردمردیˈ در نشستی خبری به مناسبت هفته قوه قضاییه، گفت: با تلاش بیش از پیش دستگاه قضایی و اجرای احکام قضایی صادر شده مربوط به تصرفات که با همدلی و همکاری ادارات مختلف نوشهر انجام گرفت، 100 هکتار از اراضی جنگلی که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود، آزاد و مالکیت آن به دولت و منابع طبیعی بازگردانده شد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر حفظ اراضی جنگلی و منابع طبیعی، افزود: دستگاه قضایی نوشهر با تمام توان در این راستا گام بر می دارد و هم اکنون 15 پرونده نیز در مورد اراضی 10 هکتاری تشکیل شده و در حال شناسایی مالکان و پی گیری است.

وی اظهار داشت: شهرستان نوشهر با داشتن ویژگی های منحصر به فرد گردشگری همچون جنگل و دریا، از سوی برخی افراد سودجو مورد تجاوز قرار می گیرد و دستگاه قضایی با متجاوزان و تخریب کنندگان اراضی جنگلی و منابع طبیعی با جدیدت برخورد و مقابله خواهد کرد.

رییس دادگستری نوشهر خواستار تامین نیروی بیشتر برای این شهرستان شد و گفت: این شهرستان با توجه به گردشگر پذیر بودن با امکانات شهرستانی، خدمات ملی ارائه می دهد که امیدواریم با تامین نیروی قضایی متخصص در پیشبرد اهداف مورد نظر و ارائه خدمات مطلوب تر موفق تر باشیم.

عرب خردمردی بیشترین پرونده ها در محاکم عمومی را اختلافات خانوادگی، چک برگشتی و اختلافات حقوقی و ملکی عنوان کرد.