جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

10 گروه نمایشی مازندران ثبت شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

10 گروه نمایشی مازندران ثبت شدند

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا یونسی در اختتامیه جشنواره تئاتر استان افزود: تاکنون 20 اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده که پس از بازبینی چهار اثر برای رقابت در جشنواره و یک اثر برای نمایش در بخش جنبی پذیرفته شده است.

ابراهیمی همچنین گفت: راه از بین بردن تهاجم فرهنگی، زدودن چالشها و راه دستیابی به الگوی زندگی اسلامی ایرانی و صدور انقلاب توجه به مسائل بصری وچشمی است که به هنرهای نمایشی بر می گردد.

علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران نیز گفت: در معرفت دینی و اندیشه های معرفتی آمده است که خداوند بعد از آفرینش عقل، حسن را آفرید و عقل و دل همواره زیبایی را دوست دارد.

وی افزود: زبان فطرت زبان همه انسانهاست و بین انسانها واحد است زیرا انسانها حق طلبند و زیبایی را به خوبی درک می کنند از اینرو، هنر برای انسان موجب تجلی روح است چه به صورت نمایش، چه شعر، چه نقاشی و... و هرچه این جان خدایی تر باشد جلوه حقیقت جان به خوبی تجلی می کند و هنرمند کسیست که زیبایی درونش که بخشی از زیبایی خداوند است را جلوه گر می کند.

محمد مهدی سعیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری نیز گفت: امسال سومین سالیست که ساری میزبان جشنواره استانی است و کادر اجرایی جشنواره از هنرمندان استان بوده اند که به خوبی از عهده آن برآمدند.

وی افزود: جشنواره استانی یک رویداد بزرگ هنریست و هنرمندان خودشان را محک می زنند و فرصتی برای هر هنرمند است که به جشنواره منطقه ای و فجر راه یابد.