رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

10 مجتمع آبرسانی در مازندران احداث می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

10 مجتمع آبرسانی در مازندران احداث می‌شود

10 مجتمع آبرسانی در مازندران احداث می‌شود


مدیرعامل شرکت آبفا مازندران گفت: 10 مجتمع آبرسانی از گلوگاه تا رامسر برای بهره‌مندی از آب‌های سطحی در مازندران تعریف شده و در حال مطالعه است.

10 مجتمع آبرسانی در مازندران احداث می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای شهری مازندران، ذبیح‌الله ذاکری اظهار کرد: از گلوگاه تا رامسر 10 مجتمع آبرسانی برای بهره‌مندی از آب‌های سطحی در استان تعریف شد و درحال مطالعه است. مشترکان با مدیریت صحیح در مصرف آب، مجموعه شرکت آبفا استان را یاری کنند.

مدیرعامل شرکت آبفا مازندران با اشاره به فعالیت مجتمع آبرسانی سیمرغ، بیان کرد: این مجتمع  به شهرهای جویبار، بهنمیر و 61 روستای مسیر خدمات ارائه می‌دهد.

این مسئول با بیان اینکه مشکل اساسی شهرهای کیاکلا، بهنمیر و جویبار در زمان پیک مصرف و ایام تعطیل است، خاطرنشان کرد: این شهرها در پیک مصرف 40 لیتر در ثانیه با کمبود آب مواجه هستند.

ذاکری کاهش میزان بارندگی و کاهش میزان آب سفره‌های زیرزمینی را در افت فشار آب مؤثر دانست و تصریح کرد: با بهسازی و مهندسی مجدد چاه‌ها بخشی از کمبودها در این مناطق برطرف شد.

وی با بیان اینکه مشکل این سه شهر با حفر دو حلقه چاه و مهندسی مجدد ایستگاه پمپاژ در منطقه سیمرغ برطرف می‌شود، تصریح کرد: برای این امر به یک‌میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

مدیرعامل شرکت آبفا مازندران با اشاره به افزایش جمعیت شناور در ایام تعطیل گفت: شرکت آبفا شهری مازندران از محل اعتبارات استانی به مسافرانی که از سراسر کشور به این استان سفر می‌کنند، خدمات می‌دهد.